» » Березанська громада відзначила День козацтва і День захисника України святково-розважальним заходом

Березанська громада відзначила День козацтва і День захисника України святково-розважальним заходом

З нагоди державних свят Дня козацтва та Дня захисника України і християнського свята Покрови 12 жовтня в Березанській громаді відбувся святково-розважальний захід «Де козак – там і слава», який розпочався "Козацькою піснею" та Гімном України.

Березанська громада відзначила День козацтва і День захисника України святково-розважальним заходом


Участь у заході взяли очільник Березанської громади Валерій Хоміцький, представники керівного апарату селищної ради, підприємств, організацій, воїни і волонтери АТО, учнівсько-педагогічний колективи Березанської і Калинівської навчальних закладів.

Валерій Хоміцький привітав присутніх зі святом та нагородив Подяками селищного голови учасників АТО (ООС) Володимира Громового, Сергія Ковальова, Олександра Зеленка. Та вручив відзнаки Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» та Почесні грамоти й Подяки обласної ради за вагомий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщині березанським волонтерам – подружжю Олександру і Людмилі Пшонко.


Свято проходило в кращих традиціях українського козацтва. Тематичні вікторини і спортивно-розважальні конкурси двох куренів «Отамани» (Калинівський ЗЗСО) та «Сотники» (Березанська ЗЗСО). Звучали українські народні пісні про козаків.

Захід пройшов, як кажуть, на одному диханні. Учасники заходу отримали прекрасні емоції і насолоду від музичної програми, яку підготував творчий колектив Березанського селищного Будинку культури. Звучали козацькі запальні пісні у виконанні вокального ансамблю "Щебетушки" та новоствореного гурту" Козацька пісня"; солістів Нікіти Губернаторова та Анатолія Шатайло; дуетів у складі Анатолія Шатайло та Юрія Харченка, Анатолія Шатайло та Ірини Зіміної-Яценко, Юрія Харченка та Ірини Зіміної-Яценко.


На прикінці заходу відбулося нагородження грамотами команди-переможниці "Отамани" та за участь у святковому заході команди «Сотники».


Березанська селищна рада дякує за участь всіх учасників спортивних змагань та колектив Березанського СБК за гарну концертно-розважальну програму! Бажаємо успіхів і здоров'я всім! Бажаємо миру нашій країні!

І не забуваймо, що ці три свята, що відзначаються в Україні 14 жовтня, дуже важливі для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов’ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про героїчні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Березанского района. Наш E-mail: br@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!